BİYOMEDİKAL ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Erhan Bergil erhan.bergil@amasya.edu.tr 1476
Arş. Gör.Dr. Şaban Öztürk saban.ozturk@amasya.edu.tr 1523
DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Canan Oral canan.oral@amasya.edu.tr 1474
Arş. Gör.Dr. İsmail Öztürk ismail.ozturk@amasya.edu.tr 1528
ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Ünal Kurt unal.kurt@amasya.edu.tr 1436
Dr. Öğr. Üyesi Merve Şen Kurt merve.sen@amasya.edu.tr 1508
Arş. Gör. Hakan Akay hakan.akay@amasya.edu.tr 1529
ELEKTRİK TESİSLERİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Arş. Gör. Alişan Ayvaz alisan.ayvaz@amasya.edu.tr 1500
Arş. Gör. Birsen Boylu Ayvaz birsen.boylu@amasya.edu.tr 1499
ELEKTRONİK ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Hatice Vural hatice.vural@amasya.edu.tr 1464/1477
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Tekbaş kenan.tekbas@amasya.edu.tr 1517
Arş. Gör.Dr. Ayşe Aydın Yurdusev ayse.yurdusev@amasya.edu.tr 1530
KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ekici mehmet.ekici@amasya.edu.tr 1507
Arş. Gör. Nurettin Çerçi nurettin.cerci@amasya.edu.tr
TELEKOMÜNİKASYON ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Engin Ufuk Ergül engin.ergul@amasya.edu.tr 1468
Dr. Öğr. Üyesi Timur Düzenli timur.duzenli@amasya.edu.tr 2203
Arş. Gör. Burak Kürsat Gül burak.gul@amasya.edu.tr -