Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Özgen Korkmaz ozgen.korkmaz@amasya.edu.tr 1515
Doç. Dr. Bülent Nafi Örnek nafi.ornek@amasya.edu.tr 1465
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Yeşil Baran fatma.yesilbaran@amasya.edu.tr 1516
Dr. Öğr. Üyesi Funda Kutlu Onay funda.kutlu@amasya.edu.tr 1502
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Terzi ramazan.terzi@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Ünal yavuz.unal@amasya.edu.tr 2203
Arş. Gör.Dr. Bekir Parlak bekir.parlak@amasya.edu.tr 1566
Arş. Gör. Bilal Özak bilal.ozak@amasya.edu.tr 1531
Arş. Gör.Dr. Duygu Sinanç duygu.terzi@amasya.edu.tr
Arş. Gör.Dr. Salih Berkan Aydemir salih.aydemir@amasya.edu.tr
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Hatice Vural hatice.vural@amasya.edu.tr 1464/1477
Doç. Dr. Ünal Kurt unal.kurt@amasya.edu.tr 1436
Dr. Öğr. Üyesi Canan Oral canan.oral@amasya.edu.tr 1474
Dr. Öğr. Üyesi Engin Ufuk Ergül engin.ergul@amasya.edu.tr 1468
Dr. Öğr. Üyesi Erhan Bergil erhan.bergil@amasya.edu.tr 1476
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Tekbaş kenan.tekbas@amasya.edu.tr 1517
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ekici mehmet.ekici@amasya.edu.tr 1507
Dr. Öğr. Üyesi Merve Şen Kurt merve.sen@amasya.edu.tr 1508
Dr. Öğr. Üyesi Timur Düzenli timur.duzenli@amasya.edu.tr 2203
Arş. Gör. Alişan Ayvaz alisan.ayvaz@amasya.edu.tr 1500
Arş. Gör.Dr. Ayşe Aydın Yurdusev ayse.yurdusev@amasya.edu.tr 1530
Arş. Gör. Birsen Boylu Ayvaz birsen.boylu@amasya.edu.tr 1499
Arş. Gör. Burak Kürsat Gül burak.gul@amasya.edu.tr -
Arş. Gör. Hakan Akay hakan.akay@amasya.edu.tr 1529
Arş. Gör.Dr. İsmail Öztürk ismail.ozturk@amasya.edu.tr 1528
Arş. Gör. Nurettin Çerçi nurettin.cerci@amasya.edu.tr
Arş. Gör.Dr. Şaban Öztürk saban.ozturk@amasya.edu.tr 1523
Makine Mühendisliği Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Mehmet Kara karamehmet@amasya.edu.tr 1485
Doç. Dr. Burak Kurşun burak.kursun@amasya.edu.tr 1435
Doç. Dr. Levent Uğur levent.ugur@amasya.edu.tr 1483
Doç. Dr. Mehmet Burak Bilgin mehmetburak.bilgin@amasya.edu.tr 1466
Dr. Öğr. Üyesi Furkan Semih Dündar furkan.dundar@amasya.edu.tr 1527
Dr. Öğr. Üyesi Hakan Kazan hakan.kazan@amasya.edu.tr 1492
Dr. Öğr. Üyesi Halil Bayram halil.bayram@amasya.edu.tr 1534
Dr. Öğr. Üyesi Halil Burak Kaybal hburak@amasya.edu.tr 1526
Dr. Öğr. Üyesi Harun Yaka harun.yaka@amasya.edu.tr 1494
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Kaplan mahmut.kaplan@amasya.edu.tr 1521
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Sami Ata mustafa.ata@amasya.edu.tr 1481
Arş. Gör. Çağın Bolat cagin.bolat@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Gonca Kethüdaoğlu gonca.kethudaoglu@amasya.edu.tr 1522
Arş. Gör.Dr. İbrahim Kürşad Türkoğlu i.kursad@amasya.edu.tr 1511
Arş. Gör.Dr. Korhan Ökten korhan.okten@amasya.edu.tr 1458
Arş. Gör. Kutay Aydın kutay.aydin@amasya.edu.tr 1510
Arş. Gör. Mahmut Özer mahmut.ozer@amasya.edu.tr 1520
Arş. Gör. Oğuz Baş oguz.bas@amasya.edu.tr 1533