Teknoloji Fakültesi Yönetimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Fakülte Sekreteri Ömer Kuruçay omer.kurucay@amasya.edu.tr 5603-1405
Büro Hizmetleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Şef Hasan Öksüm hasan.oksum@amasya.edu.tr 1463
Muhasebe Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Memur Haydar Kaya haydar.kaya@amasya.edu.tr 1400
Bilgisayar İşletmeni Eren Samur eren.samur@amasya.edu.tr 1426
Öğrenci İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Kemalettin Uyanmaz k.uyanmaz@amasya.edu.tr 1543
Taşınır Kayıt Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sağlık Teknikeri Vedat Koç vedat.koc@amasya.edu.tr 1422
Teknik Hizmerler Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
İdari Büro Personeli Eyüp Albayrak eyup.albayrak@amasya.edu.tr 1540
Yardımcı Hizmetler(Temizlik İşleri)
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Sürekli İşçi Halil Özkan halil.ozkan@amasya.edu.tr
Sürekli İşçi Hasan Hüseyin Kara hasan.kara@amasya.edu.tr 1542
Sürekli İşçi Melek Ayvalı melek.ayvali@amasya.edu.tr 1445
Sürekli İşçi Nazmiye Cırıkcı nazmiye.kaya@amasya.edu.tr
Sürekli İşçi Tuğba Karabacak tugba.karabacak@amasya.edu.tr 1445
Sürekli İşçi Yavuz Deniz yavuz.deniz@amasya.edu.tr 1542
Yazı İşleri Birimi
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Bilgisayar İşletmeni Saadet Bekteş saadet.yuvarlak@amasya.edu.tr 1400-5601